Polpharma Latvijas Republika - Cilvēki palīdz cilvēkiem

Esiet sveicināti! Jūs apmeklējat
Polpharma Latvijas Republika

mapa

Par mums

„Polpharma” ir Polijas lielākais zāļu un aktīvo farmaceitisko vielu ražotājs. Šis 1935. gadā dibinātais uzņēmums 2000. gadā tika privatizēts, izmantojot tikai Polijas kapitālu, un kopš tā laika ir notikusi dinamiska attīstība un uzņēmumā ir investēti milzu līdzekļi. Šodien tas ir starptautiski pazīstams farmaceitiskais uzņēmums, kas darbojas Centrāleiropā un Austrumeiropā, Kaukāza valstīs un Centrālajā Āzijā. Uzņēmumā Polijā un starptautiskajos tirgos strādā apmēram 7500 darbinieki.

 

   

 

„Polpharma Group” ietilpst:

 

 • Polpharma Pharmaceutical Works
  ar 2 ražotnēm Polijā -  Starogardā Gdaņskā un  Dučnicē, kas atrodas netālu no Varšavas
 • Obchodní kancelář Polpharma
  Polijā, Varšavā, esošs uzņēmums, kas atbildīgs par tirdzniecību un mārketingu;  
 • Medana
  Polijas farmācijas uzņēmums ar ražotni Sieradzā;
 • Polfa Warszawa
  viens no lielākajiem zāļu ražotājiem Polijā ar ražotnēm Varšavā un Nova Debā („Sanfarm”);
 • Akrikhin
  viens no lielākajiem Krievijas farmācijas uzņēmumiem;  
 • Chimpharm
  Kazahstānas vadošais vietējais zāļu ražotājs;   

       

„Polpharma” ir filiāles Lietuvā, Ukrainā, Baltkrievijā, Azerbaidžānā un Uzbekistānā. Uzņēmums ir arī Spānijas uzņēmuma „Farmaprojects” stratēģiskais partneris licenču piešķiršanā citiem uzņēmumiem. „Polpharma” produkcija ir nopērkama vairāk nekā 50 tirgos.   

„Polpharma Group” piedāvā apmēram 600 produktu, un apmēram 400 produktu atrodas izstrādes stadijā. Uzņēmums ražo daudzas dažādas recepšu zāles un zāles stacionāro slimnieku ārstēšanai. „Polpharma” specializējas kardioloģijā, gastroenteroloģijā un neiroloģijā izmantojamopreparātu ražošanā. Būtisku vietu produktu sortimentā ieņem bezrecepšu zāles. Tagad „Polpharma” sāk darboties arī biofarmaceitisko produktu jomā gan kā partneris, gan uzņēmumam pašam strādājot pie pētniecības un attīstības un patentētu biofarmaceitisko produktu ražotņu izveides.    

Ražošana notiek mūsdienīgās rūpnīcās, kas atbilst Labas ražošanas prakses (LRP) starptautiskajiem standartiem. Uzņēmums izmanto jaunākās tehnoloģijas, kas nodrošina produktu, darbinieku un apkārtējās vides drošību. Polpharma pastāvīgi cenšas ieviest jaunus risinājumus, kas atbilstu pacientu vajadzībām un būtu droši un efektīvi. Uzņēmums ikvienā savas darbības jomā īsteno inovatīvas idejas. 2011. gadā tas ieņēma pirmo vietu 500 Polijas inovatīvāko uzņēmumu topā. Polpharma moto ir Cilvēki palīdz cilvēkiem. Sociālās atbildības apziņa ir uzņēmuma stratēģijas neatņemama sastāvdaļa. Uzņēmums īsteno neskaitāmas sociālās un izglītības programmas un popularizē veselīgu dzīves veidu. 2001. gadā tika nodibināts Polpharmazinātniskais fonds, kas atbalsta interesantākos pētniecības projektus farmācijas un medicīnas jomā.

 

Pārskatāmības ziņojums

 

 

 

Powered by: CMSEdito Designed by: 23studio
© POLPHARMA S.A. All rights reserved.